Taking too long? Close loading screen.
لطفا منتظر بمانید
🙂
...
%d8%b1%d8%a7%d9%87%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c

راهنمای جامع خرید اسکوتر برقی هوشمند

راهنمای جامع

… خرید …

: اسکوتر برقی هوشمند :

«تکسیب»

توجه کنید در ایران قیمت ارز چند برابر شده و میتوانید آخرین قیمت هارو در فروشگاه چک کنید. به امید فردایی بهتر و بدون گرانی?

 

اسکوتر برقی‌های اسمارت بالانس ویلز Smart Balance Wheels نوعی جدید از اسکوتر بوده که به آن اسکوتر هوشمند هم گفته می‌شود که نیازی به داشتن دسته ندارند و با زاویه دادن به اسکوتر می‌توان اسکوتر را به حرکت در آورد؛ فراگیری نحوه راندن این اسکوترها بسیار آسان بوده و می‌توان بدون آموزش قبلی آن را فراگرفت.

استفاده از اسکوترهای برقی مدتی است در ایران فراگیر شده و به دلیل سادگی استفاده در میان جوانان محبوب است. البته استفاده از این اسکوترها برای کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی‌شود چون باعث زمین خوردن و صدمه دیدن آن‌ها می‌شود.

برای اینکه شما به‌عنوان خریدار این محصول بتوانید با علم و آگاهی لازم یک اسکوتر را بخرید بر آن شدیم تا اسکوترهای برقی موجود در بازار را از نظر قیمت مورد بررسی قرار دهیم تا کار شما خریدار محترم آسان گردد. با تکسیب اسکوتر همراه شوید.

چه برندهایی در بازار وجود دارند؟!

اسکوترهای برقی توسط کمپانی‌های متعددی ساخته می‌شوند که هرکدام دارای کیفیت متفاوتی است. اسکوتر برقی یا اسمارت بالانس با برندهایی چون فالکون، نیو پاور، ویلز، ناین بات، ایر ویل، کیپ فیت، شیائومی و … در ایران عرضه می‌شوند.

نگران خرید اسکوتر برقی برای فرزند خود نباشید. یادگیری نحوه راندن چنین اسکوترهایی برای بچه‌ها بسیار آسان است. مدت‌ زمانی که برای یک کودک موردنیاز است تا نحوه کارکردن با این وسیله برقی را بیاموزد نهایتا ۱۵ دقیقه است.

برای خرید یک اسکوتر برقی مناسب دو فاکتور مهم و اساسی را باید در نظر بگیرید. اول قیمت که می‌تواند به‌عنوان اولین و مهم‌ترین عامل تاثیر گذار بر روی خرید شما باشد. کیفیت و ویژگی‌های محصول نیز به‌عنوان دومین عامل مهم می‌تواند خرید شما را تحت‌الشعاع قرار دهد.

براساس آمارهای عرضه‌ شده از بازار جهانی و اروپا در حال حاضر ۲ برند اسمارت بالانس ویل که تحت لیسانس اروپا و Xcess که یک برند آمریکایی است بهترین تولیدکننده این محصولات در سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ شناخته‌ شده‌اند. اسکوترهای برقی بر اساس اندازه چرخ‌هایشان تقسیم‌بندی می‌شوند. بر این اساس اسکوترها دارای چرخ‌های ۶ تا ۱۰ اینچی هستند. در ایران بیشتر مدل‌های ۶ و ۸ اینچی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکثر اسکوترهای موجود در بازار می‌توانند تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را تحمل کنند.

اسکوترها به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند

دسته اول که دارای ۲ کیت الکترونیکی هستند کیفیت پایین‌تری داشته و قطعات‌شان به‌سختی در بازار پیدا می‌شود و در صورت خراب شدن تقریبا بلااستفاده می‌شوند. قیمت این اسکوترها از ۴۵۰ هزار تومان شروع و تا ۹۰۰ هزار تومان ادامه می‌یابد.

دسته دوم یا اسکوترهای ۳ کیته همان‌طور که از نامشان مشخص است دارای ۳ کیت الکترونیکی بوده که آن‌ها نیز دارای کیفیت‌های مختلفی هستند. اما قیمت مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده مدل اسکوتر است پس در ادامه قیمت مدل‌های مختلف این وسایل را برای شما لیست کرده‌ایم:

سکوتر Lion man ۲۴۵,۰۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند ۶ و نیم اینچ Air Walker ۸۸۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل روندا P5 ۹۱۲,۵۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند ۶ و نیم اینچ انگلیسی Air Walker ۹۳۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل G5 ۹۴۵,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل روندا P5 B ۹۴۸,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل symex ۷۹۹,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل ۸ اینچ پایلوت ۱,۰۷۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند ۸اینچ Butterfly ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل روندا P7 ۱,۱۱۲,۵۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل روندا D2 plus ۱,۱۴۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل روندا D10 ۱,۱۸۸,۰۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند ۱۰اینچ Hercules ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند ۸اینچ Falcon ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل S1 ۱,۲۸۲,۵۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند Xcess X fly ۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند Xcess X hawk led ۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل S2 ۱,۳۰۸,۰۰۰ تومان
اسکوتر کیپ فیت سلوویل ۱۴ اینچ تک چرخ ۶۴۹۵ ۷۹۵,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل S4 ۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند ۸اینچ Jet Fly ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل S2 براق ۱,۴۰۴,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل ۱۰ اینچ ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر اسمارت ویل S1 S10 ۱,۵۴۲,۰۰۰ تومان
اسکوترهای دسته دار Xcess 8 inch ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند ۹اینچ Jeep Balance ۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر کیپ فیت سلوویل ۱۴ اینچ دو چرخ ۶۴۹۶ ۱,۰۷۵,۰۰۰ تومان
اسکوترهای دسته دار Xcess 10 inch ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
اسکوترهای دسته دار Xcess JJ3 10 inch ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر هوشمند Ninebot Mini Pro ۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
Segway YC ZHC01 ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

در این قسمت دودسته از اسکوترها را در دو رنج قیمتی ۱ میلیون و ۲ میلیون بررسی می‌کنیم.

اسکوترهای برقی محدوده ۱ میلیون تومان

شاید بهترین آن‌ها در این رنج قیمتی اسمارت بالانس ویلز مدل R2 2016 باشد. این مدل ۱۰کیلوگرم وزن دارد و تا ۱۲۰ کیلوگرم وزن را تحمل می‌کند. زیر دو ساعت شارژ می‌شود و مسافتی در حدود ۲۰ کیلومتر را با سرعت ۱۰ کیلومتر بر ساعت می‌رود. این دستگاه که در ۵ رنگ مختلف عرضه‌شده دارای چراغ LED بوده و قابلیت طی کردن شیب تا حداکثر ۱۵ درجه را دارد. قیمت این اسکوتر در بازار یک میلیون و دویست هزار تومان است.

اسکوترهای برقی محدوده ۲ میلیون تومان

اسکوتر برقی تایوانی TW3 هم‌وزن مدل بالایی است و مثل آن شارژ می‌شود و راه می‌رود با این تفاوت که قابلیت تحمل وزن تا ۱۴۰ کیلوگرم را دارد. این دستگاه شیب تا ۳۰ درجه را طی می‌کند و دارای اسپیکر بلوتوث هم هست. اگر می‌خواهید هنگام راه رفتن در خیابان موزیک هم گوش بدهید، می‌توانید با پرداخت مبلغی در حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به خواسته‌تان برسید. این دستگاه فقط در رنگ آبی موجود است.

ضمانت‌نامه اسکوتر برقی

همانند گوشی‌های همراه و بسیاری از وسایل برقی، اسکوترهای هوشمند نیز دارای تضمین هستند. بعضی از شرکت‌ها تضمین باطری و موتور به خریدار ارایه می‌دهند که تا یک سال در صورت خراب شدن باطری و موتور معیوب را تعویض و یا تعمیر می‌کنند که می‌تواند گزینه خوبی برای مشتری باشد. اما باقی خرابی‌ها و مشکلات احتمالی را نمی‌پذیرند.

لوازم جانبی اسکوتر

این دستگاه وسیله‌های جانبی چندانی ندارند تنها می‌توان به یک کیف باری حمل آن اشاره کرد که قیمت چندانی هم ندارد. ریموت به‌عنوان یکی از وسایل اصلی همراه اسکوتر است که به‌صورت رایگان به مشتری داده می‌شود پس حواستان باشد بابت آن پولی به فروشنده پرداخت نکنید. ریموت برای این است که در صورت دزدیده شدن آن از راه دور بتوانید قفلش کنید.

خرید اسکوتر برقی

پست های مشابه

یک نظر ارسال کنید

بالا