Taking too long? Close loading screen.
لطفا منتظر بمانید
🙂
...
%da%86%d8%b7%d9%88%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c-%d8%b3%d9%88%d8%a7%d8%b1-%d8%b4%d9%88%db%8c%d9%85

چطور با اسکوتر برقی سواری آسانی داشته باشیم؟

چطور با اسکوتر برقی سواری آسانی داشته باشیم؟

اسکوترهای جدید که وارد بازار رقابت جهانی شده اند

ظاهری زیبا و ساده ای که دارند

کاربر به آسانی نیز می تواند کار با این دستگاه را آموزش ببیند و برخلاف نسل های قدیمی هم ردیف خود به راحتی از این دستگاه استفاده کند.

در بدو ورود اسکیت در دنیای شلوغ امروزی که کمتر کودکان امکان با هم بازی کردن را دارند، بسیار مورد توجه قرار گرفت و باعث شد کودکان و حتی افراد در گروه های سنی مختلف بتوانند به تنهایی و بدون جمع کردن عده ای از دوستان خود به بازی و تفریح بپردازند.

با گذشت زمان سن و سال برای استفاده از این وسیله بی معنا شد و افراد در هر سن و سالی قادر خواهند بود از این دستگاه برای امر جابه جایی یا حتی تفریح استفاده کنند و سرگرم باشند.بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی تنها مشکلی که در استفاده از اسکیت خود نمایی کرد و خود را نشان داد، مشکل آموزش و یادگیری این وسیله تفریحی بود که برای همه افراد ممکن نبود.حتما می دانید که برای یادگیری اسکیت باید ماهها زمان گذاشته شود و زیر نظر مربیان متخصص آموزش های لازم دیده شود.

بعد از اسکیت کارشناسان و تولید کنندگان وسایل ورزشی و تفریحی به این فکر افتادند تا وسیله ای را طراحی و بسازند که افراد در کمترین زمان ممکن و به آسانی بتوانند از آن استفاده کنند.اسکوتر برقی نسل جدید وسایل تفریحی و ورزشی است که با پیشرفت علم و فناوری امروزه وارد بازار شده است.این دستگاه جدید و زیبا مانند ظاهر خود کاربردی بسیار ساده نیز دارند، به گونه ای که کاربر می تواند به راحتی در مدت زمان کوتاهی ، بدون اینکه نیاز باشد دوره خاصی را بگذراند.

کاربر اسکوتر برقی می تواند

در مدت زمانی حداکثر ۱۰ دقیقه کار با اسکوتر برقی را یاد بگیرد و از این وسیله استفاده کند. همان طور که می دانید این وسیله بدون فرمان است و دارای یک بدنه اصلی می باشد که با کمک سنسورهای تعبیه شده در داخل خود و قدرت عضلانی پای کاربر که بر روی پدال های دستگاه وارد می کند به حرکت در می آید.

از این دستگاه ورزشی – تفریحی در اکثر سنین ۳ تا ۴۹ سال به راحتی می توانند استفاده کنند، بدون اینکه نیاز باشد دوره خاصی ببینند و مدت زمان طولانی را برای این کار بگذارند.برای استفاده از اسکوتر برقی به چند نکته مهم توجه کنید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان و به ساده ترین شکل از اسکوتر برقی خود استفاده کنید.در ابتدا برای اینکه بخواهید از اسکوتر برقی استفاده کنید، بهتر است از شخص دیگری بخواهید تا شما را همراهی کند و در زمان استفاده از اسکوتر در کنار شما قرار بگیرد.

اگر برای شروع کار

کسی در کنار شما نبود، می توانید از تکیه گاه محکمی مثل دیوار یا هر جسم سختی کمک بگیرید و کار خود را از نزدیک آنها شروع کنید.برای شروع حرکت پای راست خود را از پشت دستگاه به آهستگی روی بدنه اسکوتر برقی قرار دهید و چراغ های دستگاه روشن می شود و این چراغ ها به شما نشان می دهد که پای خود را درست روی دستگاه گذاشته اید یا خیر و بعد از تایید پای راست خود، پای دیگر چپتان را روی دستگاه قرار دهید.

هنگام اسکوتر سواری توجه داشته باشید که میزان سرعت و شتاب دستگاه به عملکرد شما بستگی دارد. سرعت اسکوترهای برقی بین ۱۵ تا ۲۰ کیلومتر متغییر است که توسط خود کاربر و فشاری که بر روی پدال ها وارد می کند، کم و زیاد می شود.توجه داشته باشید که هر چقدر فشار وارده بر روی پدال های اسکوتر برقی را بیشتر کنید، سرعت دستگاه بیشتر می شود و هر چه پاهایتان را ملایم تر روی بدنه دستگاه فشار دهید، سرعت کمتری خواهید داشت.

برای اینکه بتوانید به راحتی به طرف راست یا چپ تغییر مسیر دهید، کافی است پای سمتی را که می خواهید به آن سمت بروید را محکم تر بر روی پدال دستگاه فشار دهید.در واقع اگر می خواهید به سمت راست حرکت کنید، پای راستتان را محکم بر روی پدال اسکوتر برقی فشار دهید و برای پای چپتان نیز همین کار را به راحتی می توانید انجام دهید.

 با اسکوتر برقی به سمت جلو یا عقب حرکت کنید

باید وزن خود را به سمت جلو یا عقب بیندازید و از پنجه و پاشنه پاهایتان استفاده کنید و با این حرکت پدال ها را بیشتر فشار دهید. خواهید دید که با کوچکترین حرکت شما اسکوتر برقی هوشمند به حرکت در خواهد آمد و فرمان شما را اجرا خواهد کرد.در حین سواری گرفتن از اسکوتر برقی به سرعت خود توجه داشته باشید تا بتوانید در همه حال دستگاه را هدایت کنید و دچار مشکلی نشوید.

در پایان اسکوتر سواریتان به یاد داشته باشید که تا آنجا که امکان دارد سرعت دستگاه خود را کاهش دهید و با کمک گرفتن از شخص دیگر یا نزدیک شدن به تکیه مانند شروع کارتان به آرامی پای راستتان را از عقب دستگاه روی زمین بگذارید و بعد پای چپتان را روی زمین بگذارید.با رعایت نکات گفته شده می توانید به راحتی از این دستگاه جدید و کاربردی استفاده کنید و دچار مشکلی هم نشوید.

پست های مشابه

راهنمای خرید فروش خیلی اسکوتر برقی حرفه ای ارزانترین تکسیب جدید آموزش

یک نظر ارسال کنید

بالا