Taking too long? Close loading screen.
لطفا منتظر بمانید
🙂
...
%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b9-%d8%a7%d8%b3%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d9%82%db%8c-%d9%87%d9%88%d8%b4%d9%85%d9%86%d8%af-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%aa

اختراع اسکوتر برقی هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت ۴G

یک شرکت هلندی تازه تاسیس موفق به جذب ۳ میلیون یورو از سرمایه ی سرمایه گزاران انگلیسی برای تولید اسکوترهای برقی قادر به فرستادن پیامک شد.
به گزارش تابناک به نقل از Independent، یک شرکت هلندی موفق به جذب مبلغ ۳ میلیون یورو (۲٫۲ میلیون پوند) در یک کمپین جمع آوری سرمایه از سرمایه گزاران انگلیسی و هلندی شد.
این شرکت تصمیم دارد که سرمایه ی جمع آوری شده را برای تولید محصول App Scooter، اسکوتر الکتریکی با قابلیت دریافت اینترنت با کیفیت ۴G و اتصال به تلفن های هوشمند، به کار ببندد و آن را در سال ۲۰۱۸ میلادی روانه ی بازار کند.
این شرکت که در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد باور دارد که این نوع از اسکوترها قادر اند مسافت ۲۴۵ مایل (۴۰۰ کیلومتر) را با شارژ اولیه ی خود طی کنند و تنها در سه ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۲۵ مایل در ساعت برسانند.
این محصول قادر است که به وسیله ی فرمان و صفحه ی لمس خود پیامک ها را به طور تمام خودکار جواب دهد و تماس های تلفنی را پاسخ بگوید. به گفته ی بارت یاکوبز روزیر، بنیان گزار و مدیر اجرایی این شرکت، این شرکت قصد دارد که تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۲۵۰،۰۰۰ از این نوع اسکوتر برقی هوشمند را روانه ی بازار کند.
به گفته ی ادوین برکهوت، سرمایه گذار هلندی این شرکت، رویکرد این شرکت در واقع نوعی انقلاب در این محصول خواهد بود که قواعد بازی را در دنیا عوض خواهد کرد. دلیل این امر آن است که انرژی مورد استفاده در اسکوترهای برقی هوشمند، تمیز و تجدیدپذیر (برق) خواهد بود.
علاقه ی روزافزون به استفاده از وسایل نقلیه ی برقی بسیاری از کشورهای اروپایی را بر آن داشته است تا با تصویب قوانین مناسب مشکل ایجاد آلودگی تولیدی از وسایل نقلیه ی کوچک را حل کنند. در این خصوص، از ماه ژانویه ی سال آتی میلادی، استفاده از اسکوترهای تولیدی قبل از سال ۲۰۱۱ در شهر آمستردام هلند ممنوع خواهد شد. این در حالی است که شهردار شهر رم ایتالیا استفاده از اسکوتر های معمولی را در روزهای یکشنبه ممنوع کرده است. همچنین، دولت بریتانیا در ماه سپتامبر اعلام کرد که استفاده از خودرو های سوخت دیزلی و بنزینی را تا سال ۲۰۴۰ میلادی ممنوع خواهد کرد.
این در حالی است که هنوز معلوم نیست که آیا این کشورهای اروپایی قوانین مذکور را به اسکوترهای معمولی و موتور سیکلت ها هم تعمیم خواهند داد. بر اساس تحقیقاتی که اخیرا در دانشگاه کمبریج انجام شده است، اسکوترهای معمولی و موتورسیکلت ها هزار برابر بیش از وسایل نقلیه ی بزرگتر مواد شیمیایی سمّی تولید می کنند.

پست های مشابه

یک نظر ارسال کنید

بالا